SP U21 Irska

Na Svjetskom prvenstvu u Irskoj za kategoriju U-21 u lovu štapom iz usidrene brodice, naši članovi Luka i Teo Hajdaraj su osvojili 3. mjesto u ekipnoj konkurenciji kao članovi Hrvatske repezentacije

ČESTITAMO NAŠIM REPREZENTATIVCIMA!

Rezultati SP U21 Nizozemska

Od 14. listopada do 21. listopada 2023. godine u Nizozemskoj, Domburg održalo se 31. svjetsko prvenstvo u lovu sa obale za kategoriju U16 te 22. svjetsko prvenstvo u lovu sa obale za kategoriju U21. U obje kategorije sudjelovalo je po osam zemalja.
Nakon dugog niza godina bez medalje, reprezentacija U16 u sastavu Antonijo Gršković, Luko Pavičević, Mauro Tubaković, Marko Kelam, Petar Pobar, Dinko Klarić pod vodstvom izbornika Luke Bučevića i trenera Dilana Milete OSVOJILA JE EKIPNO SREBRO! Pojedinačno najbolje plasirani natjecatelj je Petar Pobar na 6. mjestu!
Reprezentaciji U21 lov stapom sa obale u sastavu Domagoj Pribilović, Teo Hajdaraj, Luka Hajdaraj, Josip Taraš, Ivan Pribilović, Tonko Pavičević pod vodstvom izbornika Dubravka Pejde i trenera Patrika Tome falilo je malo do medalje; ekipno su se plasirali na 4. mjesto. Pojedinačno najbolje plasirani natjecatelj je Teo Hajdaraj na 4. mjestu.
Čestitke svim natjecateljima, izbornicima i trenerima !

Preuzeto sa HSSRM.hr

Državno Prvenstvu u Cresu

Na DP U-16 drugo mjesto ekipno su osvojili Antonio Gršković i Alex Saršon.

Antonio Gršković i Alex Saršon

Na DP U-21 obala drugo mjesto pojedinačno je osvojio Teo Hajdaraj.

Luka i Teo Hajdaraj su osvojili prvo mjesto ekipno.

21.05.2023. Državno Prvenstvo u Lumbardi na Korčuli

Na Državnom Prvenstvu u Lumbardi na Korčuli u kategoriji U-21 lov štapom iz usidrene brodice Luka Hajdaraj je osvojio prvo mjesto pojedinačno.

Luka Hajdaraj

Luka i Teo Hajdaraj su osvojili 3.mjesto ekipno.

Antonio i Alex

13.02.2023. Županijsko prvenstvo za kategoriju U-16 i U-21

Na održanom Županijskom prvenstvu u kategoriji U-16 prvo mjesto pojedinačno je osvojila Nina Gavrić.

Nina Gavrić

Antonio Gršković i Alex Saršon su osvojili treće mjesto ekipno.

Antonio i Alex

U kategoriji U-21 lov štapom sa obale prvo mjesto pojedinačno je osvojio Luka Hajdaraj.

Luka Hajdaraj

Luka Hajdaraj i Teo Hajdaraj su osvojili drugo mjesto ekipno.

Luka i Teo Hajdaraj

13. Mići kup preluka

Rezultati naših natjecatelja od 22.09.2019.

1 Nereo Luka Naglić 7. mjesto
2 Šimun Bašković 11. mjesto
3 Ekipno 4.mjesto
1 Teo Hajdaraj 1. mjesto
2 Filip Hatežić 9. mjesto
3 Ekipno 1.mjesto
4 Teo Hajdaraj 1.mjesto nagrada za najveći primjerak

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO 2019.

Održano je Županijsko prvenstvo 2019. Rezultate možete vidjeti u nastavku.

1 TEO HAJDARAJ SRD KANTRIDA Rijeka
2 ANGELA BASAN ŠRD ZUBATAC Lovran
3 ANTONIO GRŠKOVIĆ PSD LUBEN Bakar
4 FILIP VLADO LUNAČEK ŠRK JADRAN Opatija
5 LEON BAJČIĆ SRD LOVRATA Krk
6 PATRIK UHAČ ŠRD ZUBATAC Lovran
7 ANTONIO ŠEBALJ KŠR 3. MAJ Rijeka
8 LAURA ŠVRLJUGA ŠRD TUNERA Jadranovo
9 MARIN MIHAJIĆ SRD VELA STEN Čižići
10 BRUNO RADOVNIKOVIĆ SRD LUBEN Rijeka
11 TONI KUKEC SRD LUBEN Rijeka
12 GUIDO STOPAR SRD UDICA M. Lošinj
13 DAVID JELUŠIĆ DSNM VOLOSKO Volosko
14 FRAN VODARIĆ SRD UDICA M. Lošinj
15 LOVRO TUTIĆ ŠRK JADRAN Opatija
16 MATEJ ABRAMOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
17 IVAN DONČIĆ DSNM VOLOSKO Volosko
18 LEA LUNAČEK ŠRK JADRAN Opatija
19 IVANO MANDIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
20 NINA GAVRIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
21 ISTOK CELIN ŠRK IČIĆI Ičići
22 PETAR POBAR ŠRK IČIĆI Ičići
23 FRANKO PAVAČIĆ SRD VELA STEN Čižići
24 LUKO PAVIČEVIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
25 ALEX SARŠON PSD LUBEN Bakar
26 ELMA KARIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
27 MAI MUZIĆ SRD UDICA M. Lošinj
28 LUKA KARABEGOVIĆ SRD ARBUN Punat
29 DINO ŠTEMBERGER ŠRD ZUBATAC Lovran
30 ANTE KARUZA SRD LUBEN Rijeka
31 MIHAEL ANDREJEVIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
32 DARIO ŠUTIĆ SRD LOVRATA Krk
33 TEO KUKEC SRD LUBEN Rijeka
34 BEPO MATETIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
35 TONI ABRAMOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
36 DOMINIK MAROVIĆ ŠRK INA Kostrena
37 DARO ŠEPIĆ ŠRK IČIĆI Ičići
38 LUKA SPASOVSKI ŠRK IČIĆI Ičići
39 DANIJEL MAROVIĆ ŠRK INA Kostrena
40 ANTONIO BLAŽIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
1 MATEO MIHAJIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
2 TATJANA EČIMOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
3 MATEJA BUDISAVLJEVIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
4 JOSIP MARKOVIĆ ŠRK IČIĆI Ičići
5 MARIJO MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
6 MATEO VUKUŠIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
7 FRANE TOMLJENOVIĆ SRD LOVRATA Krk
8 TONKO PAVIČEVIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
9 VEDRAN IVOŠEVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
10 MARIJANA MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
11 LUKA HAJDARAJ SRD KANTRIDA Rijeka
12 MARIN PETROVIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
13 FILIP BURAZER ŠRK IČIĆI Ičići
14 IVANA BUDISAVLJEVIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
15 ANTONIO KIRINČIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
16 VERONIKA KIRINČIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
17 IVANA EĆIMOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
18 ELMA SINANOVIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
19 MATIJA JURIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
1 LUKA HAJDARAJ SRD KANTRIDA Rijeka
2 MARIJO MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
3 DRAGO KARABAIĆ SRD ARBUN Punat
4 FRANE TOMLJENOVIĆ SRD LOVRATA Krk
5 TEO HAJDARAJ SRD KANTRIDA Rijeka
6 MATEJA BUDISAVLJEVIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
7 IVANA BUDISAVLJEVIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
8 VERONIKA KIRINČIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
9 TONKO PAVIČEVIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
10 MARINO ČALJKUŠIĆ ŠRD LASTAVICA Malinska
11 MARIN PETROVIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
12 MATEO VUKUŠIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
13 ANGELA BASAN ŠRD ZUBATAC Lovran
14 FILIP CRNČIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
15 JOSIP KOPRIVNJAK ŠRD ZUBATAC Lovran
16 TATJANA EĆIMOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
17 FILIP BURAZER ŠRK IČIĆI Ičići
18 TEO RAŠETA KŠR 3. MAJ Rijeka
19 IVANA EĆIMOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
20 IVONA MIHAIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
21 IVAN ANTIĆ ŠRD OSLIĆ Šilo
22 ELMA SINANOVIĆ PRS VELA STEN ČIŽIĆI 2000 Čižići
23 LOVRO LUKETIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
24 MARIJANA MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
1 ARSEN RADINOVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
2 LUKA PEJAKOVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
3 KARLO NADAREVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
4 VLADO NAGLIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
5 VEDRAN PETROVIĆ SŠRK ČIKAVICA Šilo
6 MILIVOJ JURIĆ SRD LOVRATA Krk
7 TONČI BABIĆ SRD LOVRATA Krk
8 LUKA BUČEVIĆ ŠRK IČIĆI Ičići
9 JOSIP PEČEK ŠRK IČIĆI Ičići
10 MUHAMED HAJDARAJ SRD KANTRIDA Rijeka
11 KREŠIMIR MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
12 IVAN ĆOZA ŠRK IČIĆI Ičići
13 ANDRIJA ORLIĆ SRD ARBUN Punat
14 ANDREJ SIMČIĆ ŠRK JADRAN Opatija
15 ENES ELKASOVIĆ SRD LUBEN Rijeka
16 PATRIK TOMA SRD KANTRIDA Rijeka
17 FILIP BURAZER GREGOR STERMEČKI
18 MARKO RICHARDSON ŠRD ZUBATAC Lovran
19 TOMISLAV MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
20 IVAN PETROVIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
21 DENIS ŽUPANEC SRD ARBUN Punat
22 LUKA MILIČEVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
23 SINIŠA BUDISAVLJEVIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
24 JURE JOZIČIĆ SRD PRELUKA Matulji
1 ARSEN RADINOVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
2 MILIVOJ JURIĆ SRD LOVRATA Krk
3 PATRIK TOMA SRD KANTRIDA Rijeka
4 LUKA BUČEVIĆ ŠRK IČIĆI Ičići
5 LUKA JANJETIĆ ŠRK IČIĆI Ičići
6 DENIS ŽUPANEC SRD ARBUN Punat
7 TONČI BABIĆ SRD LOVRATA Krk
8 ADNAN ARIFOVIĆ SRD LOVRATA Krk
9 LUKA MILIČEVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
10 MUHAMED HAJDARAJ SRD KANTRIDA Rijeka
11 IVICA DUNDOVIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
12 JOSIP ZRINŠČAK DSNM VOLOSKO Volosko
13 KARLO NADAREVIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
14 ZDRAVKO PREBEG SRD LOVRATA Krk
15 DAMIR DIKA SRD LOVRATA Krk
16 BOGOSLAV MAUNA SRD KOSTRENA Kostrena
17 ANDRIJA ORLIĆ SRD ARBUN Punat
18 SINIŠA BUDISAVLJEVIĆ ŠRD TUNERA Jadranovo
19 IGOR VUKELIĆ PŠRD ARBUN Crikvenica
20 VLADO NAGLIĆ SRD KANTRIDA Rijeka
21 IVAN ŠAMANIĆ ŠU LASTAVICA Malinska
22 SLOBODAN NAGLIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
23 KREŠIMIR MILIĆ SSRD KOSTRENA Kostrena
24 ŽELJKO DARIŠIĆ ŠRD ZUBATAC Lovran
25 VEDRAN PETROVIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
26 IGOR DRAGOLJEVIĆ ŠU LASTAVICA Malinska
27 MARIJAN ŠTEMBERG ŠRD ZUBATAC Lovran
28 SANJIN POROPAT ŠRK INA Kostrena
29 SREĆKO ŠOBOT ŠRD ZUBATAC Lovran
30 TOMISLAV MILIĆ SRD KOSTRENA Kostrena
31 ROBERT LOVRINIĆ SRD LUBEN Rijeka
32 JAKOV ŠUMBERAC SŠRD ZUBATAC Lovran
33 ENES ELKASOVIĆ SRD LUBEN Rijeka
34 RADOSLAV MEDICA ŠRK JADRAN Opatija
35 FILIP MARKOVIĆ ŠRK IČIĆI Ičići
36 MIODRAG ARMANINI DSNM VOLOSKO Volosko
37 IVAN BRUSIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
38 IBRAHIM VELENTANLIĆ SRD ARBUN Punat
39 IVAN PETROVIĆ ŠRK ČIKAVICA Šilo
40 IVAN CAR ŠRD LOVRATA Dramalj

3. KUP VELJKO BANKOVIĆ

U nedjelju, 28.04.2019. održano je natjecanje u ribolovu za kategorije U12 i U16. Rezultate možete vidjeti u nastavku.